Vážená paní, vážený pane, v nastaveních svého prohlížeče nemáte aktivován JavaScript a kvůli tomu nebudete moci bohužel využít různé komfortní funkce naší služby Vyhledat spoj.
Stáhněte si roční jízdní řád 2024 (PDF, 100,96 MB) Platí pro okresy Meißen, Bautzen a Sächsische-Schweiz-Osterzgebirge a také pro město Drážďany (kromě DVB linek)
Linka 163 (RVSOE) Stadtverkehr Freital Wilsdruff - Braunsdorf - FTL-Wurgwitz - Zauckerode - Deuben - Raschelberg
Linka 63 (DVB) objížďka Dresden Pillnitz Schloss-Dresden Tharandter Straße
Linka 63 (DVB) Pillnitz - Loschwitz - Blasewitz - Striesen - Strehlen - Mockritz - Zschertnitz - Plauen - Löbtau
Linka 263 (RVSOE) Oberottendorf - Rückersdorf - Neustadt - Langburkersdorf
Linka 263 b (RVSOE) Stadtbus Neustadt W.-Kaulisch-Str. - Bahnhof - Promenade - Neustadthalle - W.-Kaulisch-Str.
Linka 363 (RVSOE) Freital - Tharandt - Fördergersdorf - Grillenburg - Klingenberg/Naundorf
Linka 463 (VGM) Großenhain - Priestewitz - Lenz - Altleis - Böhla - Priestewitz - Großenhain
Linka Gv 63 (Gesamtverkehr Tharandter Wald) (RVSOE) Gesamtverkehr am Wochenende Tharandt - Grillenburg - Naundorf/Dippoldiswalde
Linka alita 63 (DVB) Dresden Münzteichweg-Dresden Münzmeisterstraße
Všechny údaje jsou bez záruky.